Wszystkich Państwa serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą naszej firmy, produkującej meble kuchenne oraz szefy wnękowe. Mamy nadzieję, że prezentowane wyroby i akcesoria zachęcą do zakupu bądź współpracy z naszą firmą. Posiadamy szeroki wybór szafek kuchennych w bogatej gamie wzorów
i kolorów. W swojej ofercie posiadamy również nietypowe szafki uzupełniające. Charakter naszych wyrobów umożliwia stosowanie sprzętu AGD wielu firm.

Jesteśmy renomowanym producentem stolarki meblowej. W dobie globalizacji
i komercjalizacji z dystansem podchodzimy do masowej produkcji. Nowoczesna linia produkcyjna umożliwia dostosowanie się do inwidualnych potrzeb klientów ceniących estetykę, jakość
i niepowtarzalność.

        Firma meble "margo" to zespół ludzi, zespół profesjonalnych fachowców, którzy wykorzystują swój talent i inwencję. Dla nas meble to nie tylko wymiar i cena, ale również rzetelne doradztwo, solidność wykonania, estetyka, funkcjonalność, konfort użytkowania przez wiele lat.

        

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres : biuro@meblemargo.pl

Witam serdecznie wszystkich Państwa. Jesteśmy firmą wykonującą meble na wymiar. Przyjeżdżamy do państawa na pomiary z próbnikami blatów, płyt, kolorami i rodzajami frontów do wyboru.
Doradzamy oraz robimy projekt

Zapraszamy do korzystania
z naszych usług.meble klasyczne grafika meble nowoczesne